День відкритих дверей на лінії D празького метро

Транспортне підприємство Праги підготувало на лінії, що нині будується, дві траси — підземну й на поверхні.

Друга пропонувала огляд будівельного майданчика і двох будівельних котлованів біля торговельного центру Arkády Pankrác.

А під землею охочі могли проглянути більшу частину вже прокладених тунелів та інших підземних просторів і пройти першу ділянку майбутньої лінії — від станції Olbrachtova до станції Pankrác лінії D.

Однойменна станція лінії C нині закрита на реконструкцію, поїзди проїжджають її — вона стане місцем пересадки між лініями.

За останніми планами, лінію D мають прокласти від станції Pankrác до станції Písnice до першої половини 2032 року, а в інший бік, від станції Pankrác до станції Náměstí Míru (де буде пересадка на однойменну станцію лінії A), — до 2036 року.

ключове слово:
  • Фото тижня