Прага відсвяткувала сторіччя автобусного транспорту в місті
На Староміській площі в неділю було більше пражан, ніж туристів. Вони прийшли помилуватися історичними й сучасними автобусами міського громадського транспорту. Урочистий виїзд автобусів вирушив звідти до Градчанської площі. Купивши квиток, можна було й проїхатися.
Також на цю тему
-
Празьким автобусам — сто років
Міський громадський транспорт Праги святкує 2025 року відразу два ювілеї: 150 років від початку своєї роботи і 100 років від початку регулярного автобусного сполучення