Тачкою на дербі «Спарта» — «Славія»
На честь закладу 60-річної давнини 16 уболівальників празьких футбольних клубів Sparta і Slavie вирушили з містечка Смржовка в Ліберецькому краї на футбольне дербі між цими клубами, що відбудеться в Празі 5 жовтня, трасою завдовжки 145 кілометрів.
1965 року двоє смржовських уболівальників протиборчих клубів побилися об заклад щодо того, чи пройде «Славія» до найвищого кола змагань. Клуб пройшов, і вболівальник «Спарти» Антонін Павлічек, який програв заклад, за його умовами повіз уболівальника «Славії» Франтішека Пацака на матч двох клубів до Праги на тачці. За них уболівали тисячі людей, у перебігу подорожі було зібрано 80 тисяч чехословацьких крон, які частково пішли на допомогу потерпілому від повені словацькому селу Обід, а частково на підготовку будівництва бетонної санної траси в Смржовці.
Нині учасники подорожі на тачці і за тачкою будуть мінятися. А кошти цього разу збирають на ремонт тієї санної траси.