Уряд планує перевести всі державні послуги в цифровий формат протягом року
Про це заявив на конференції «Цифрова Чехія — 2026» заступник міністра внутрішніх справ Лукаш Клучка. За його словами, це пов’язано з вимогами закону про право на цифрові послуги.
Попередній уряд планував перевести в цифровий формат частину державних послуг до 2029 року.
Як сказав Клучка, виконання вимог закону про право на цифрові послуги є одним із двох основних пріоритетів нинішнього уряду, поряд із переведенням у цифровий формат усіх даних про здоров’я людей.
Тому була створена робоча група Ради уряду з питань інформаційного суспільства. Вона вже наступного тижня почне розглядати 22 стратегічні проєкти і програми в цій галузі.
Ухвалені рік тому зміни до законодавства відклали обов’язок перевести всі державні послуги в цифровий формат на два роки. Серед причин цієї зміни були названі низький рівень підготовки проєктів і брак працівників в IT-галузі на державній службі.