У Крконоше повернулися ведмеді. До вольєру
Новий «ведмедарій» офіційно відкрили в суботу в містечку Янське Лазнє у Краловоградецькому краї. В ньому — пара трирічних бурих ведмедів, яких привезли зі Словаччини.
Цей вольєр працює як відділення зоопарку з Двору-Кралове-над-Лабем і є складовою європейської програми утримання ведмедів. Тварини мають для себе пів гектара лісу.
Таким чином, ведмеді в межах цього природоохоронного і освітнього проєкту символічно повернулися до Крконош, де вони в дикій природі були винищені три сотні років тому.