Острава влаштувала для дітей із Дніпра зимовий табір у чеських Бескидах
Про таку форму підтримки попросив адміністрацію міста міський голова Дніпра Борис Філатов, повідомила журналістам речниця магістрату (мерії) Острави Ґабріела Покорна.
У перебігу 12-денного перебування чотирьом десяткам дітей віком від 11 до 15 років підготували різноманітну програму зі спортивним, творчим і освітнім дозвіллям.
За словами речниці, конкретну програму пристосували для психічного комфорту дітей із урахуванням їхніх здатностей, віку, а також погоди. Її на місці уточнюють із українськими педагогами, які супроводжують дітей із Дніпра.
Зокрема, серед заходів програми — відвідини міст Острави і Френштату-под-Радгоштєм, канатного центру «Тарзанія» з доланням перешкод і розвитком командної співпраці, басейну або прогулянка лісовою стежкою.