Поліція викрила чергові випадки зловживання українців гумдопомогою

30-річну українку поліція у краї Височина затримала просто при оформленні документів, повідомило в вівторок інтернет-видання iDnes.cz.

Жінка кілька років, від січня 2023-го, отримувала гуманітарну допомогу, призначену для біженців із України, хоча заїжджала з України до Чехії тільки для продовження візи чи оголошення нової «чеської адреси». Таким чином вона незаконно отримала 778 тисяч крон.

Після вручення підозри жінку відпустили на волю, повідомила речниця поліції Дана Чирткова.

Протягом останнього тижня були викриті ще два такі шахрайства. На 20-річну дівчину, яка безпідставно отримала понад 161 тисячу крон, чекає суд.

63-річна жінка, дії якої завдали шкоди на 192 тисячі крон, натомість висловила щирий жаль через свої дії, всі кошти повернула і ще переказала майже 28 тисяч крон до фонду жертв кримінальних злочинів. Щодо неї застосували процедуру так званого відхилення від кримінального провадження і відпустили на волю.

Як заявляє поліція краю Височина, останнім часом таких випадків стає дедалі більше.

Поліція викрила чергові зловживання гумдопомогою для українців

Чергове шахрайство: українські пенсіонери заїжджали до Чехії тільки по гуманітарну допомогу

Українці, спіймані на зловживанні гумдопомогою: це серед нас звична практика