Прага відсвяткувала сторіччя автобусного транспорту в місті

На Староміській площі в неділю було більше пражан, ніж туристів. Вони прийшли помилуватися історичними й сучасними автобусами міського громадського транспорту. Урочистий виїзд автобусів вирушив звідти до Градчанської площі. Купивши квиток, можна було й проїхатися.

ключове слово:
  • Фото тижня

Також на цю тему

  • Празьким автобусам — сто років

    Міський громадський транспорт Праги святкує 2025 року відразу два ювілеї: 150 років від початку своєї роботи і 100 років від початку регулярного автобусного сполучення