Студенти в Празі демонстрували проти партії „Motoristé sobě“ на чолі Міністерства довкілля
Тисячі студентів середніх і вищих шкіл пройшли ходою через різні частини центру Праги, протестуючи проти того, що посада міністра захисту довкілля в майбутньому уряді призначена партії „Motoristé sobě“ («Автомобілісти за себе»), яка була створена в першу чергу для захисту автомобілістів від обмежень, пов’язаних із захистом довкілля.
Демонстранти йшли з гаслами «Хто, як не ми?», «За кращий клімат, за вільний світ» чи «Досить нам «автомобілістів», ідеться про наше майбутнє!» З промовами виступали представники різноманітних екологічних організацій, таких, як Greenpeace чи Fridays for Future.
Серед пріоритетів партії „Motoristé sobě“, яку чеська «Вікіпедія» визначає як правопопулістську, — права автомобілістів і боротьба за двигуни внутрішнього згоряння, критика Зеленого пакту ЄС і дозволів на емісії.