Треба їхній винищувач колись збити, Росії треба продемонструвати силу — Павел

Порушення Росією повітряного простору країн НАТО не можна толерувати нескінченно, заявив у вівторок президент Чехії.

«Є народи, яким досить сказати: не робіть цього, бо це закінчиться погано. Але з деким таки має закінчитися погано, щоб вони зрозуміли, що так не можна. Росіяни це сьогодні випробовують на нас», — сказав Петр Павел.

Стриманість же, додав він, росіяни сприймають як слабкість. «А слабак із погляду Росії не заслуговує ні на що інше, ніж щоб ним витерли підлогу. Так, на жаль, росіяни поводяться тривалий час», — вважає президент Чехії.

Тож, за його словами, не кожне порушення Росією повітряного простору варто карати збиттям російського винищувача, та якщо такі порушення з боку Росії будуть тривати, «то, мабуть, треба буде якось це зробити, щоб росіяни знали, що є правила, які просто не порушуються».

Останнім часом інциденти з незначними порушеннями російськими літаками повітряного простору країн НАТО стаються регулярно.