Український прапор з будівлі МВС у Празі знято

На будівлі Міністерства внутрішніх справ у Празі більше не майорить український прапор. Тепер перед входом піднімають лише чеський прапор та прапор ЄС, а прапори інших країн, зокрема України, з нагоди важливих візитів або ювілеїв. Про це повідомив прессекретар відомства.

Український прапор на державних будівлях майорів як символ солідарності після початку російської агресії 2022 року. У листопаді новообраний голова Палати депутатів Томіо Окамура вже зняв його з будівлі нижньої палати, що викликало критику опозиційних партій.